PDA

Просмотр полной версии : Юлія Куценко - Срібні Крила (2006)


Darkman
19.09.2007, 11:00
Юлія Куценко - Срібні Крила (2006)

http://umka.com/images/product/2570_l.jpg

Исполнитель: Юлія Куценко
Альбом: Срібні Крила
Год выпуска: 2006
Формат: mp3
Качество: 320 VBR (чистое)))
Размер: 109 mb (включая covers / обложки)
От: Найдено в сети интернета

Содержание:

01. Піщане вікно
02. Твої слова
03. Буде
04. Метелик
05. Тече вода
06. Вірю я
07. Мрія
08. Жага у серці
09. Ангели
10. Дихання
11. Залиш мене
12. Несе мене
13. Де ти?
14. Буде (remix)

Тривалість: 52:34 хв.


Ссылки: Рапида :D

[*** Скрытый текст ***]

P.S. Качайте на здоровье .. и наслаждайтесь :)


"Не дивуйтеся, якщо голос цієї дівчини видасться Вам знайомим. Якщо ж Ви були свого часу досить уважні, то знайомим буде і її ім’я. Юлія Куценко – учасниця запорізького хіп-хоп-фолькового гурту "Хорта". Гурт нещодавно видав цікавий дебютний альбом – і, практично одразу за ним, видала свій дебютник і Юлія. Її музика дещо відрізняється від музики гурту за стилем – але не поступається ні енергією, ні цікавістю. В сольному проекті, цілком природно, саме вона виступила автором текстів, а також і багатьох мелодій. Партнером Юлії Куценко в цій роботі став запорізький композитор, мультиінструменталіст Станіслав Семілєтов – але, слухаючи диск, нізащо не скажеш, що тут працювало лише два музиканта. Звук міцний, насичений – і доволі важкий. Це, звісно, не повний хардкор – але від сольних дівочих альбомів, зазвичай, чекають дещо іншої музики. А тут – серйозна, цілеспрямована міська енергетика накладається на серйозні ж, вдумливі тексти пісень. Такими не часто нас балують дівчата – принаймні, поки-що. Тим більш, що і вокал Юлії здатен передавати значно більш сильні, глибокі емоції, аніж легка романтична закоханість. Її спів одразу налаштовує на уважне спостереження. При цьому відчувається тяжіння до баладної форми – отже, в текстах все-таки легко простежити ліричну лінію. Але – не легковажну. І все разом це справляє приємне враження – відчувається гарний потенціал."